Ziraat Bankası Maximum Card Başvurusu

Kamu Sermayeli Bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası’nın kendi müşterilerine sunduğu ve tüm dünyada geçerliliğini koruyan Ziraat Bankası Maximum Card hakkında bilgiler vereceğiz. Bu konuda öncelikle Maximum Card hakkında bilgilere sahip olmamız gerekecektir.

Maximum Card Türkiye’de 250.000’den fazla iş yerinde üyeliği bulunan çok büyük bir kapasitede işlem yapan bir banka kartıdır. Bu durumla beraber müşterilerine fazla taksit imkânı sunarak aynı zamanda Maxipuan uygulamasını da beraberinde getirmektedir. Bu kartla yapılan alışverişlerde kazanacağınız puanlarla ayrıca ücretsiz olarak alışveriş yapma şansı doğmaktadır. Dünya’nın tüm ülkelerinde de kullanılan Maximum card bu özelliklere sahip olması dolayısıyla çokça tercih edilmektedir. Nakit ya da taksitli nakit avans ihtiyaçlarınıza da çözüm üretebilen Maximum Card sayesinde nakit ihtiyacınız anında karşılanmaktadır.

Günümüzde artık Ziraat Bankası da Maximum card uygulamasına geçmiş bulunmaktadır. Şubelerden, Ziraat atm’lerinden ve internet şubelerinden yapacağınız başvurularla Ziraat Bankası Maximum Card sahibi olabilirsiniz. Sizden istenen; TC Kimlik Numarası, Doğum Tarihi, Nüfusa Kayıtlı olduğunuz il, baba ve anne ismi gibi bilgileri doldurduktan sonra Ziraat Bankası Maximum Card talebiniz karşılanabilmektedir. Şubelerinizden ya da adresinize gönderilen posta yöntemiyle sahip olacağınız bu kart ile dilediğinizce alışveriş yapabilir ve biriktirdiğiniz puanları da istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Ziraat Bankası, Maximum Card uygulamasıyla kendi alanında bir ilki gerçekleştirmenin heyecanını ayrıca yaşamaktadır.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir Yorum

Bir yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri