Ziraat Bankası 2015 Hayvan Kredileri

Ziraat Bankası 2015 Hayvan Kredileri 0 faizle verilmekte olup, ülkemizde yerli hayvan üreticiliğine teşvik kapsamında oluşturulmuştur. Büyük veya küçükbaş hayvan üreticiliği faaliyetine başlamak isteyenler Ziraat Bankasına başvurarak işlemlerini gerçekleştirebilir. Bu başvuruların yapılması için gerekli bazı şartlar da bulunmaktadır.

Hayvan üretim çiftliğiniz varsa eksikleriniz için Ziraat Bankası sizlere 3 farklı kredi imkânı sunmaktadır. Bunlar; Makine ve ekipman alımı, hayvan alımı ve işletme kredisi olarak verilmektedir. Ayrıca yeni hayvancılık yatırım kredisi alma şansına da sahipsiniz. Bu kredi türü için öncelikle yatırım projenizle beraber, çiftliğinizin inşaat ruhsatı ile bankaya başvurunuzu gerçekleştirirsiniz. Banka dosyanızı inceler ve herhangi bir eksik var ise tamamlamanız için sizlere bilgi verir. Yetkili şubede belirli limitteki kredi talebiniz onaylanır ise yatırımcıya bildirilerek tekrar şubeye çağrılırsınız. Kredi sözleşmesinin imzalanması ve teminatlarınızın ipotek edilmesi işlemlerinden sonra yatırımcının hesabına tahsil edilen krediyi artık kullanabilirsiniz. Ziraat bankası bu anlamda yatırımcının uygun şartlara sahip olması karşılığında toplam tutarın %60-%70 kadarını kredi olarak kullandırmaktadır.

Bu anlamda Ziraat Bankası 2015 Hayvan Kredileri üretici ve çiftlik sahiplerine oldukça güzel imkânlar sağlayarak gelirlerinin artması için gerekli hizmeti vermeye devam etmektedir. Bu işlemi 0 faizle sunması da ayrıca müşterilere cazip gelen bir diğer seçenektir. Sizlerde bu konuda destek almak ve kredi imkânlarından faydalanmak istiyorsanız Ziraat Bankası 2015 Hayvan Kredileri kapsamında başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri