Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu ve Limit Artışı Nasıl Yapılır

Yapı Kredi World Kart Türkiye’nin tek parolu kredi kartı olma özelliğine sahip ve sunduğu tüm ayrıcalıklar ile müşterilerine alışverişin en keyifli halini yaşatıyor. Yapı Kredi World Kredi Kartı çeşitlerine sahip olarak siz de ayrıcalıklar dünyasına katılabilirsiniz.

Yapı Kredi Word Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

  • Worldcard
  • World Gold Kart
  • World Platinum Kart
  • World Business Kart
  • Opet Worldcard
  • World Sanal Kart
  • Fenerbahçe Worldcard
  • World Eko Kart

Doğru Kredi Kartını Nasıl Seçebilirim?

Yapı Kredi World Kredi Kartının size özel ayrıcalıklarından faydalanabilmek için sizin için en doğru kredi kartını seçmelisiniz. Mesela standart kredi kartı hizmetlerinden Yapı Kredi ayrıcalığında yararlanmak istiyorsanız Yapı Kredi Worldcard, World Gold Kart ve World Platinum Kart seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Şirket kullanımlarınız için World Business Kart sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecektir. Yoğun olarak Opet’ten yakıt alan bir araç sahibi iseniz her yakıtınızda size avantaj sağlayacak olan Opet World Kart tam size göre. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan müşterileri için Fenerbahçe Worldcard ürünü ile hem derbi maçlarında hem de alışverişlerde avantajlı taraf siz olacaksınız. World Eko Kart ise kart ücreti ödemeden Yapı Kredi ayrıcalıklarından faydalanmak isteyenler için tasarlanan bir kredi kartı ürünüdür.

Yapı Kredi World Kart’a Nasıl Başvurabilirim?

Yapı Kredi World kart başvurusu online, şube kanalıyla, SMS yolu ile ve telefon bankacılığını kullanarak kredi kartı başvurusu yapma imkanı sağlıyor. Herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisi nezdinde formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Worldcard internet şubesinden yine online olarak size sunulan başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Diğer başvuru yöntemleri ise 444 0 444 Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı ve SMS başvuru yöntemi olarak da telefonunuzun mesaj bölümünden büyük harflerle WORLD yazarak 4407’ye SMS göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Limit Artışını Nasıl Yapabilirim?

Yapı Kredi World Kart limit artışı için telefonunuzdan aralarında birer boşluk bırakarak LIMIT, kredi kartınızın son 6 hanesi ve aylık net gelirinizi yazarak 4411’e SMS yolu ile limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. En yakın Yapı Kredi Şubesi’ne gidebilir ya da 444 0 444 Numaralı telefon bankacılığı aracılığıyla veya mobil internet şubesi aracılığıyla limit artışı talebinde bulunabilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri