Yapı Kredi Masrafsız Nakit Avans

Nakit ihtiyaçlarınız için çare olarak bankaları görüyorsanız, Yapı Kredi’den masrafsız Nakit Avans imkânından yararlanabilir ve ayrıca diğer tüm bankaların nakit avans seçeneklerini araştırıp yine Yapı Kredi’den hizmet alma yönünde karar verebilirsiniz. Tamamen masrafsız ve kampanyalı faiz oranlarıyla Yapı Kredi müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Yapı Kredi Bankası’nda 5-8 ay vadeli ödemeler için nakit avans faiz oranı %2,02 olarak belirlenmiş, 9 ay vade için faiz miktarı ise %1,99 üzerinden değer görmektedir. Bu oranlar diğer bankalara göre daha düşüktür. Yani nakit avansla 100 TL çekerseniz 6 ay vade ile geri ödemeniz 178,9 TL olacakken, aynı miktarı 9 ay vade ile ödemeyi tercih ettiğinizde 123,3 TL aylık geri ödeme şansına sahip olacaksınız. 3 aylık fark arasındaki miktar yaklaşık olarak 55 TL’dir.
Kullanacağınız nakit avansın geri ödemesini aylık ödeme gününden önce öderseniz, faiz oranları günlük olarak hesaplandığından geri kalan tutara faiz eklenerek tekrar ödeme yapmanız gerekecektir.

Bunun tam tersi olarak ödemeleriniz son ödeme tarihine kadar bekletirseniz ya da taksit tutarından az ödeme yaparsanız, taksit tutarının günlük faiz ödemenizin üzerine eklenerek işlem sağlarsınız. Ayrıca aylık taksitlere BSMV ile KKDF masrafları dâhil edilmemektedir.
Yapı Kredi’den masrafsız nakit avans imkânlarından faydalanmak için internet üzerinden başvuru yapabilir ya da telefon bankacılığı ve şubelerden de işlem yapabilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri