Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Başvurusu

Bu yazımızda oldukça dikkat çeken Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz. Yapı Kredi bu yaz çıkardığı çiftlere özel kampanya ile evlenmek isteyenlerin işini daha kolaylaştırmak adına evlilik kredisi imkânı sundur. Evlenmek isteyip de maddi olanaklar yüzünde kararını bir sonraki senelere ertelemek zorunda kalmadan Yapı Kredi’ye başvurabilir ve bu kampanyadan sizler de faydalanabilirsiniz. Bütçenizi çok aşmadan çekebileceğiniz evlilik kredileri sayesinde ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilir ve evlilik harcamalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Birçok banka tarafından da hizmete sunulan evlilik kredilerine ilgi büyük. Çünkü insanlar hayatları boyunca böyle bir günü bir kez daha hayal edemez. Bu yüzden ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasını isterler.

Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Başvurusu yapmak için birkaç şartı yerine getirmeniz gerekir. Bunlar arasında;

  • Cep telefonunuzdan sms aracılığı ile Evlilik Kredisi yazıp daha sonra bir boşluk bırakarak TC Numaranızın ardından aylık net gelirinizi yazarak 4411’e mesaj gönderebilirsiniz.
  • Bankayla çalışıyorsanız internet şubesi aracılığı ile ya da telefon şubesiyle de talebinizi iletebilirsiniz.
  • Size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek başvurunuzu iletebilirsiniz. Müşteri temsilcinizle yapacağınız bire bir görüşmeden sonra faiz oranları hakkında net bilgilerle beraber çekebileceğiniz net kredi miktarını da öğrenebilirsiniz.

Bu anlamda Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Başvurusu tüm çiftler için güzel olanaklar sağlamaktadır.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri