Vakıfbank Yatırım Fonları

Vakıfbank yatırım fonları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı dikkatli bir şekilde okuyabilirsiniz. Yatırım fonlarını satın alma veya satma işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız ; yatırım fonu katılma belgeleri ile Vakıfbank şubelerinden , ATM ‘ lerden, telefon bankacılıından , mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile bu işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Vakıfbank ‘ ın internet adresi olan www.vakifbank.com.tr url adresini ziyaret ederek buradan yatırım fonları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Takasbank A.Ş’de ki hesaplarda yatırım fonlarında bulunan tüm menkul kıymetler saklanmaktadır. Fonlarınızda yapılacak olan tüm işlemlerin İMKB piyasaları üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu yüzden yatırım fonları oldukça güvenlidir.
Yatırım Fonlarında vergilendirme konusuna da kısaca değinelim. Beyanname verilmeyen kazanç tipleri bulunmaktadır. Örnek olarak A ve B tipi fonlardan alınan kazançlara beyanname verilmemektedir. Maliye bakanlığına , katılım belgelerinin fona iadesi sırasında alınan kazançlar %10 stopaj kesintisi yapılarak yatırılır.
Yatırım fonları ile ilgili detaylı bilgiyi vakıfbank’a ait olan www.vakifbank.com.tr url adresinden edinebileceğiniz gibi mobil bankacılık veya en yakın şubeleri ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri