Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank ihtiyaç kredisi nedir ve başvurusunda hangi belgeler gereklidir gibi bilgileri aktaracağımız bu yazıda öncelikle taksitli ihtiyaç kredisinin özelliklerinden bahsedelim.
İstihbaratından herhangi bir olumsuzluk olmayan ve düzenli belirli bir geliri olan gerçek kişilere tarafından kullanılabilen bir kredi türüdür. Ticari nitelikli kişiler kullanamaz.
Farklı farklı geri ödeme taksit seçenekleri olmasının yanı sıra 36 aya kadar vade seçenekleri bulunmaktadır.3 aylık dönemler şekliyle de ödeme imkanları mevcuttur.
Taksitli ihtiyaç kredisi kullanan kişiye hayat sigortası yapılır.
Bu kredi teminat karşılığında kullandırılmaktadır.

Taksitli İhtiyaç Kredisi Başvuru Belgeleri Nelerdir ?

İhtiyaç kredisine başvururken bazı belgeler gerekmektedir. Öncelikle https://subesiz2.vakifbank.com.tr/bireyselkredi/ url adresinden başvuru formu doldurulur.
Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı / fotokopisi
Gelir durumunuzu gösteren bir belge.
İkametgah belgesi ya da borçlu adına son tarihli herhangi bir faturanın fotokopisi

Kredi faiz oranlarını görmek için http://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=658&srch=Faiz url adresini ziyaret edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz kredi taksitlerini hesaplamak için ise http://heryersubem.vakifbank.com.tr/SubesizBankacilik/EvadeliFaizOranlari.aspx url adresine tıklayınız.
Not : Gelir durumunu gösterir belge ile ilgili olarak çalışan iseniz kurumdan üzerinize borç olmadığına dair bir belge almanız gerekmektedir. Eğer emekli olduysanız, maaş aldığınız bankadan onaylı olarak bir hesap ekstresi almanız gerekmektedir.
Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi ile ilgili olarak daha detaylı bilgiyi sizlere en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek öğrenebileceğiniz gibi aklınıza takılan soruları telefon bankacılığı aracılığıyla da öğrenebilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri