VakıfBank Mobil Bankacılık

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bankacılık hizmetleri telefonlara ve tabletlere gelmiştir. Mobil bankacılık hizmeti sayesinde mobil cihazlardan kolaylıkla bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Vakıfbank internet bankacılığını kullanan müşteriler, mobil uygulmayı telefon,tablet vb. cihazlarına yükleyerek aktivasyon işlemlerini doğruladıktan sonra tüm işlemlerini kolayca halledebilmek için mobil bankacılığı kullanabilirler.
Mobil Bankacılık Aktifleştirme İşlemleri
Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra size aktivasyon işlemlerinizi tamamlamanız için sırasıyla yönlendirileceksiniz.Aktivasyon işlemini gerçekleştirirken sırasıyla sizlere aşağıdaki adımlar sorulacaktır.
Müşteri numaranız
İnternet Bankacılığı şifreniz
İnternet bankacılığında kullanılan tek kullanımlık şifreniz
Tüm bu işlemlerinizi tamamladıktan sonra uygulamayı açarken kullanabileceğiniz sizlere 6 haneli bir uygulama şifresi belirtmeniz istenecektir. Şifre belirlendikten sonra aktivasyon işlemi tamamlanacaktır. Vakıfbank mobil bankacılığı internet bağlantısı olan tüm yerlerde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığında yapılan işlem fiyatları ile mobil bankacılıkta yapılan işlem fiyatları aynıdır. Yine aynı şekilde internet bankacılığında belirlediğiniz işlem limitleri ile mobil bankacılıktaki işlem limitleri aynıdır.
Mobil bankacılık işlemlerinde sorun yaşadığınız takdirde Vakıfbank internet sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi sizlere en yakın bir şubeye de gidebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank telefon bankacılığı aracılığı ile de yardım talep edebilirsiniz.
Mobil Bankacılık ile aşağıda başlıklar adı altındaki işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Hesaplar
Para gönderme
Kredi Kartları
Yatırım
Ödemeler
Güvenlik
Bilgi Güncelleme

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri