Vakıfbank Kredi Kartı Harcama İtirazı

Kredi kartı ödeme zamanı geldiğinde bazen ödeyeceğiniz miktarlar arasında farklar olabilir. Kredi kartınız kötü niyetli kişiler tarafından kullanılarak yüklü miktarda bir fatura ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzdendir ki her dönem kredi kartı ekstrenizi incelemeyi mutlaka bir huy haline getirmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bilinçli bir kredi kartı kullanıcısı hesaplarını sıklıkla kontrol ederek kendisi dışında bir harcama yapılıp yapılmadığını inceler.
Bu yazımızda sizlere Vakıfbank kredi kartınıza kendinizin yaptığını düşünmediğiniz bir harcama geldiğinde ne yapacağınızı anlatacağız. Kredi kartı ekstrenizi kontrol ederken size ait olmayan bir ödemeye itiraz edebilirsiniz.

Kredi Kartı Harcama İtirazı Yapma

Kendinizin yapmadığı herhangi bir kredi kartı harcamasına itiraz edebilirsiniz. Kredi kartı harcama itirazlarınızı sizlere en yakın Vakıfbank şubelerinden yapabileceğiniz gibi Vakıfbank internet sitesi üzerinden de harcama itiraz formunu doğru bir şekilde doldurarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Harcama itiraz formunu doldurulduktan sonra 0 212 473 61 02  noya fax ile gönderebilirsiniz.

Başvuru formu : http://www.vakifbank.com.tr/documents/Kart_hamili_itiraz_dilekcesi.pdf

Kredi kartı ödemelerinizi düzenli bir şekilde takip ederek herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığınız takdirde yukarıda belirtmiş olduğumuz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı harcamalarında size ait olmayan ödemelerden kurtulmak için sizlere belirtmiş olduğumuz uygulamayı takip ediniz.
Yazımızı sonlandırmadan önce tekrar tekrar hatırlatmakta fayda var. Kredi kartınızdan harcama yapmasanız bile o dönem içerisinde yapılan hareketlere mutlaka bir göz atın. Farketmemeniz için zaman zaman küçük alışverişler yapılabileceği gibi tek seferlik büyük miktarlı alışverişlerde yapılabilir.

Bu gibi durumlarda saymış olduğumuz tedbileri alarak mağduriyet yaşamamanız umuduyla.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri