Vakıfbank İnternet Bankacılığı ve Şifresi

Vakıfbank şubelerine gitmeden internet üzerinden birçok bankacılık işlemlerinizi online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank şubelerine uğrayarak bireysel ürün ve hizmet paketi sözleşmesini imzaladıktan sonra internet bankacılığı üyesi olabilirsiniz. Sizlerin belirtmiş olduğu müşteri numaranızı ve hesaplarınızı internet bankacılığına aktif hale getirebilirsiniz. Sonrasında ise şifre al diyerek veya 0850 222 0 724 nolu telefonu arayarak telefon bankacılığı sayesinde internet şifrenizi elde edebilirsiniz. Güvenlik tedbiri olarak telefon bankacılığından şifre alma işlemi gerçekleştirilirken ATM’de kullanılan bankomat kart şifreniz girilmesi istenecektir. İnternet bankacılığı başvuru işlemi için ekstra bir masraf sizlerden talep edilmemektedir.
İnternet bankacılığı şifreniz girişte kullanılan 8 haneli harf ve rakamlardan oluşmakta olan bir koddur. İnternet bankacılığı şifrenizi unuttuğunuz takdirde sizlere en yakın şubelerden veya telefon bankacılığından yeni bir şifre talebinde bulunabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifrenizi üst üste yanlış girdiğiniz takdirde şifreniz bloke olacaktır. Blokeyi kaldırmak için şifre al veya telefon bankacılığını aramanız gerekmektedir. İnternet bankacılığınıza giriş yaparken e-posta ile gelen ya da başka internet adreslerinden yönlendirme yapılarak kesinlikle girmeyiniz. Doğrudan tarayıcının adres satırına www.vakifbank.com.tr yazarak giriş işleminizi gerçekleştiriniz. İnternet bankacılığınızı daha güvenli hale getirmek için “güvenlik” ayarları sekmesine göz atınız.
İnternet bankacılığından işlem yapılmasını engelleyerek sadece hesap bilgilerini görmeyi sağlayabilirsiniz.İnternet bankacılığından yapmış olduğunuz işlemlere ait son bir yıldaki dekontlara ulaşmanız mümkün. Fakat bu dekontlar bilgi niteliğinde olup resmi yerlerde kullanmak için Vakıfbank şubelerine uğramanız gerekmektedir.
Vakıfbank internet bankacılığı hakkında kısaca bir bilgilendirme yaptık sizlere. İnternet bankacılığı hakkında daha detaylı bilgi için sizlere en yakın Vakıfbank şubesini veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri