Vakıfbank Altın Hesabı

Vakıfbank’ta sizlerde dilediğiniz miktarda gramla külçe altın alım & satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu muhteşem fırsatı sizlere hiçbir masraf ve komisyon olmadan ayağınıza getiren Vakıfbank, altınlarınızın çalınma riskini de ortadan kaldırıyor.
Vakıfbank’ta sizlerde altın alım & satım işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle yatırım hesabı açmanız gerekmektedir. Sonrasında ise dilediğiniz miktarda altın alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Vakıfbank yatırım hesabı size altın alım ve satımlarımda inanılmaz fırsatlar sunmaktadır. Gelin isterseniz kısaca bunlara da değinelim.
Öncelikle almış olduğunuz altınlarda işçilik kaybı gibi bir sorun yok.
Gramajının az, düşük ayarlı ve eski tarihli olması gibi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz yok.
Kolayca altın alım satım yapmak isteyenler için her türlü kolaylık sağlanmakta.

Altın Fiyatlarının Belirlenmesi
Altın alış ve satış fiyatları piyasalarda yaşanan gelişmelere göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Altın Borsası ve uluslararası piyasalarda oluşan fiyatlara göre gün içerisinde altın fiyatları değişiklik gösterebilecektir.

Kaydi altın alım satım işlemi ise yatırım hesabınız ile İstanbul Altın Borsasından alınan 995/1000 saflıktaki külçe altınları 1 gr’dan başlayan fiyatlarda kaydi olarak alıp satma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dışarıda altın alım ve satım işlemlerinde yıllardan beri farklı farklı tezgahlar dönmekte ve bir çok vatandaş mağdur olmaktadır. Büyük umutlar bağlayarak aldıkları yeri geldiğinde sahte ve düşük ayarlı çıkmakta ve hayal kırıklıkları yaşatmaktadır. İşini garantiye almak isteyenler ve alım satımlarda problem yaşamak istemeyenler için Vakıfbank altın hesabı oldukça avantajlıdır.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri