Traktör Kredisi Veren Bankalar

Son yıllarda gelişen çiftçilik faaliyetleri nedeniyle bazı bankalar artık tüketicilerine traktör alma şansı sunuyor. Hükümetin de bu konuda tarımı ve çiftçiyi desteklemesinin ardından Ziraat Bankası başta olmak üzere birçok banka tarafından traktör kredileri sunulmaya başlandı. Bunun yanında pek çok kamu kuruluşu da çiftçileri destekleyerek çeşitli paketler hazırladılar. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından da yürütülen bu projede artık çiftçiler traktör ya da tarım işlerinde kullanabileceği ekipmanlar için kredi çekme şansına sahip oldu. Şimdi sizlere traktör kredisi veren bankalar hakkında bilgiler sunacağız.

  • Ziraat Bankası Traktör Kredisi: Ülkemizde çiftçiyi en çok destekleyen bankalar arasında bulunan Ziraat Bankası 2.el traktör alımı için çiftçilere Traktör Kredisi imkânı sunmaktadır. 12 ay vade imkânıyla yararlanmanız mümkündür.
  • Halk Bankası Traktör Kredisi: Devlet destekli bir diğer banka olan Halk Bankası hem sıfır hem de 2.el traktör alımı için çiftçilere destek vermektedir.
  • Deniz Bank Traktör Kredisi: En uygun kredi seçeneklerini elinde bulunduran Deniz Bank çiftçilere olan desteğini Traktör Kredisi’yle göstermektedir.
  • Finans Bank Traktör Kredisi: Her türlü kredi imkânından yararlanabileceğiniz Finans Bank’ta çiftçiler için Traktör Kredisi’nden faydalanma şansı sunmaktadır.

Ülkemizdeki çiftçiler yukarıdaki bankalar tarafından da desteklenmektedir. Bunun yanında Bakanlığında çiftçilerin yanında olması, çiftçilerin ürünlerini daha güzel yetiştirmesine ve istihdam alanları yaratmasını da beraberinde getirmektedir. Traktör Kredisi’nden yararlanmak isteyen çiftçiler, çiftçilik belgeleriyle beraber bu bankalara başvurabilir.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri