TEB EFT Saatleri

TEB hesabınızdan yapacağınız EFT işlemlerinin gün içerisinde farklı bankaya geçmesini istiyorsanız EFT işlemlerinizi TEB’e ait EFT saatleri içerisinde yapmanızı tavsiye ederiz. EFT saatleri dışında yapacağınız işlemler aynı gün muhatap olunan bankaya geçememektedir.
EFT Saatleri
TEB bankasında EFT saatleri 09.00 ile 16.00 arasında gerçekleşir. Bankadan bankaya farklılık olan bu saatle arasında aynı gün işlem sağlanmaktadır. EFT saatleri dışında yapılan tüm işlemler ertesi gün hesaplara aktarılır. EFT saatleri bakımından genel olarak 17.00 saat uygulaması bulunur fakat TEB bankasında durum böyle değildir. Cuma günü ise 16.00’dan sonra yapacağınız EFT’ler yani hafta itibariyle saat 09.00 itibariyle muhatap olunan bankanın hesabına geçmiş olacaktır.
TEB bankasında ilgili saatler arasında yapılan EFT işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bankaların bu konudaki teknolojik gelişmişlikleri bu durumu belirler. Artık her bankanın alt yapısının çok gelişmiş olması ve standartlarının yüksek olması nedeniyle müşteriler işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Bu anlamda güzel hizmet veren bankalardan biri olan TEB, EFT yöntemleriyle de kişilere hızlı erişim ve para transfer olanağı sağlamaktadır. Bu anlamda tercih edeceğiniz bankalar arasına girmeyi başaran TEB, 10 dakikalık işlemin ardından EFT’yi gerçekleştirir. EFT esnasında sorun yaşadığınız takdirde EFT sorgulaması yapabilir ve işlemin neden gerçekleşmediğini öğrenmek ve yardım almak için TEB şubelerine gidebilir ya da müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri