Taksitle Cep Telefonu Alma

Taksitle Telefon Satışı

Günümüzde ekonomik gelişmelere bağlı olarak değişen yaşam koşulları birçok yeniliği de beraberinde getirmektedir. Artık herkes kolaylıkla taksit ile cep telefonu alabilmekte ve son model telefonları kullanabilmektedir.

Telefon alımı gibi işlemlerde taksit işlemini uygulamak bütçe açısından da önemlidir. GSM operatörleri artık hatlar üzerinden istediğiniz cihazı almanızı sağlayabilmektedir. Bu anlamda devreye girebilecek olan KKB puanlarınızın etkisi büyüktür. Daha önce herhangi bir banka ile sorun yaşamamış olmanız gerekecektir Artık günümüzde her şey neredeyse KKB uygulamasına takılabilmektedir. Bankalardaki kredi kartı borç ödemelerinin gecikmesi bu puanları olumsuz etkiler ve ihtiyaçlarınızın karşılanmamasına sebep olabilir. Bu anlamda GSM operatörleri 24 ya da 36 aya varan vadelerle artık cep telefonlarının satışını yapabilmektedir.

Belirli şartları bulunan taksitle cep telefonu almanın kolaylıkları da bulunur. Örneğin GSM operatörleri en az 6 aylık bir fatura geçmişinizin olmasını talep edebilir ve yine faturalarınız da bir sorun yaşamamış olmanızı tavsiye eder. İmzalayacağınız senetlerle cihazlarınızı alabilir ve dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Günümüzde artık taksit ile her şey alınabilmektedir. Bu yüzden harekete geçmiş olan GSM operatörleri de özellikle son model akıllı cihazlar için bu imkânı müşterilerine sağlamakta ve yardımcı olmaktadır. Tamamen banka sistemi gibi işleyen politikaları da bulunmaktadır. Faturaların geç ödenmesi ya da hatların daha önce kısıtlamaya girmiş olması cihaz alımını olumsuz olarak etkilemektedir.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri