Sigorta Güvencesi Olmadan Talep Edilen Krediler

Bankalar, sigorta güvencesi altında olmayan tüketiciler için de olumlu yanıtlar vermektedir. Fakat bu olumlu yanıtların alınabilmesi için bir takım şartların yerine getirilmesi talep edilir. Bankalar kredi talebiyle gelen müşterilerine düzenli ödeme yapıp yapılmayacağı konusunda tedbir almak zorunda olduğunu bildirmektedir. Eğer sizde bu durumu kabul ediyorsanız uzun vadelerde yüksek kredi imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca bankalara ipotek edeceğiniz mülkler, sizlere sigorta olmadan da kredi verme olanağını sunmaktadır. Bunların yanında sigortanızın olmaması dâhilinde yaşanabilecek bir durum daha var. Kredi notunuz yüksek olarak başvurularınızı yapmanız ya da gelir düzeyi yüksek ve ödemelerini zamanında gerçekleştirmiş bir kefil bulmanız karşılığında da sigortanız olmadan kredi taleplerinize olumlu yanıtlar verilmektedir.

Bankalara, emekli, memur ya da firma sahiplerini kefil göstererek kredi taleplerinde de bulunabilirsiniz. Ya da eş, çocuk veya anne ve babanızın gelirlerini beyan ettikten sonra da kredi alabilirsiniz. Bankaların bu konuda oldukça hassas olduklarını söyleyebiliriz. Yine de sizler için uygun fırsatlar sunarak ihtiyaçlarınızı gidermeye çalıştıklarını belirtmekte fayda var.

Uzun vadede alabileceğiniz kredilerin miktarı tamamen sizlerin ihtiyacına yönelik olacaktır. Bankaların müşteri memnuniyetine verdiği önem ve zaman zaman uyguladığı kampanyalarla sürekli rekabet ortamı yaratmaları ve yıllık hedeflerini gerçekleştirme politikaları açısından da çok önemlidir. Detaylı bilgileri araştırarak ve banka şubelerine bizzat giderek öğrenmeniz de günümüzde mümkün olmaktadır.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri