Limitsiz Kredi Kartları

Kredi kartı kullanımında ne kadar gelişmiş olduğumuzu görebiliyoruz. Kredi kartı insanları olumlu yönde kullanıldığı sürece rahatlatmaktadır. Fakat usulsüz olarak yapılan harcamalar daha sonra başınıza bela olabilir. Kredi kartlarıyla taksitli alışverişler ve nakit para çekim işlemleri sağlanabilmektedir. Bazı kişilerde alışkanlık haline gelen nakit para taşımama alışkanlığı bulunur ve bu kişiler sadece kredi kartı kullanır.
Artan masraflar ve giderler yüzünden kredi kartı artık vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Bankaların farklı kampanyalar öne sürmesi de kredi kartlarını cazip hale getirmiştir. Belirli limitlere göre çıkarılan kredi kartları hatalı kullanım sonrasında birçok soruna sebep olacaktır. Öğrenciler için bile özel limit aralıklarında çıkarılabilen kredi kartları aslında hayatımızı olumsuz etkileyebiliyor. İsteyen herkes günümüzde kredi kartı sahibi olabilmektedir.
Limitsiz kredi kartları bulunmaktadır evet şaşırabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi bu kartla alabiliyorsunuz ve limitinde herhangi bir düşüş olmamaktadır. Özellikle ödeme sorunu olmayan kişiler tarafından kullanılan bu limitsiz kredi kartlarına sahip olmak günümüz şartlarında mümkündür. Bankalar özel müşterilerine çıkarabilmekte ve onların yararlanmasını sağlayabilmektedir.
Aslında limitsiz kredi kartında limit kullanıcılardır. Çünkü bu şekilde bir kredi kartına sahip iseniz bankalar dilediğiniz zaman istediğiniz şekilde limit arttıracaktır. Bu şekilde ihtiyacı olan herkes istediği limite ulaşabilecektir.
Kredi kartlarının kullanımı bir şekilde engellenebilir. Eğer kendinizi ve bütçenizi ayarlayamıyorsanız kredi kartı kullanımlarına son vermeniz tavsiye edilmektedir. Borçlanmanın bu şekilde önüne geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri