Kredi Kartım Kayboldu Yenisi Nasıl Gelir

Kredi kartım kayboldu, yenisi nasıl gelir diye merak edenler vardır. Bunun hangi yollarla yapılabileceğini bu yazıda bulabilirsiniz. Kredi kartı kayıplarında, yapılması gereken birkaç işlem vardır. Hesabınıza ait yeni kredi kartınızı kullanmaya başladıktan sonra eski kartınızın geçerliliği kalmaz.

Öncelikle, kredi kartları özellikle limiti yüksek olan kredi kartları, yanlış kişilerin eline geçtiğinde geri dönüşü olmayacak zararlarla karşılaşılabilir. Bu şekilde bir durumla karşılaşmamak için, öncelikle kredi kartı kayıp başvurusunda bulunmanız gerekir. Eğer kredi kartım kayboldu, yenisi nasıl gelir diye düşünüyorsanız, öncelikle bankanızın müşteri hizmetleri servisini arayın ve kartınızı bloke ettirin. Bu işlemi yapmazsanız, kartı bulan kişiler harcama yapabilir, almadığınız eşyaların ücretini ödemek zorunda kalabilirsiniz. Günümüzde, kredi kartları hem elden hem internetten alışverişlerde şifre isterler. Fakat bazı kötü niyetli kişiler bu şifreleri kırma yöntemlerini bularak, çalıntı kredi kartlarından alışveriş yaparlar.

Kredi Kartım Kaybolduğunda, Yenisi Nasıl Gelir?

  • Bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak, yeni kredi kartı isteyebilirsiniz.
  • Bankanızın herhangi bir şubesine giderek, kredi kartı formu doldurabilirsiniz.
  • Bankanızın internet sayfasından, yeni kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri