Jolly Tur 100 TL MaxiPuan Kampanyası

Bu sene tatil planı yapanlar ayrı bir kampanyadan faydalanma şansına sahip olabiliyor. Jolly Tur aracılığıyla düzenlenen kampanyaya Maximum kart ile katılım yapanlar 100 TL puan kazanabiliyor. Jolly Tur farkı ile tatile çıkabilir ve bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Jolly Tur 100 TL MaxiPuan kampanyası dâhilinde ayrıca kartınızla yapacağınız 2000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kazanacağınız 100 TL’yi dilediğinizce harcayabileceksiniz. Jolly Tur ayrıcalığıyla düzenlenen kampanyadan faydalanmak için ‘’JOLLY’’ yazıp alışverişlerde kullanacağınız kartın son 6 hanesini yazarak 4402’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Jolly Tur 100 TL MaxiPuan Kampanyası ile rahat bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Şirket özellikle yaz aylarında bu tür kampanyalar düzenleyerek cazip hale gelmeyi amaçlamaktadır. Yaz aylarında yapılacak tatillerin bu gibi kampanyalarla desteklenmesi sürekli hale gelmelidir. Jolly Tur 100 TL MaxiPuan Kampanyası kapsamında kazanılan puanlar ayrıca kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartınıza yüklenecek ve 3 Eylül 2015 tarihine kadar da kullanılacaktır. Bankamatik kartınızla yapacağınız harcamalarında Jolly Tur 100 TL MaxiPuan Kampanyasına dâhil edilmesi ayrıca dikkat çekici bir durumdur. Tatile çıkmadan önce bu gibi fırsatları değerlendirmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Turizm şirketleri özellikle yaz aylarında bazı bankalarla anlaşarak müşterilerine ayrıcalık kazandırmaya devam etmektedir. Jolly Tur 100 TL MaxiPuan Kampanyası da bunlardan biridir. Jolly Tur resmi internet sitesinden ayrıntılı bilgilere de ayrıca ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri