İş Bankasından Kadınlara Girişimcilik Kredisi

Son zamanlarda Türkiye’de kadın girişimciler için çok sayıda teşvik ve kampanyalar düzenleniyor. Özellikle kadınların iş hayatından aktif bir şekilde rol alması ve ekonomiye yapacakları olumlu etkiler düşünülerek çıkarılan İş Bankası Kadınlara Girişimcilik Kredisi kampanyasıyla beraber kadınlara istihdam amaçlanmıştır. Aynı zamanda kadınların iş hayatına atılmasına yardımcı olacak bu kredi kampanyası ile uygun faiz oranları ve rahat ödeme seçenekleri de sunulmuştur. İş sektöründe hayata geçirmek istediği hedefler doğrultusunda hareket etmeyi amaçlayan kadınlar İş Bankasından Kadınlara Girişimcilik Kredisi kampanyasından yararlanabilmektedir.
36 aya varan vade seçenekleri ile ticari kredi kapsamında verilen bu kredi kampanyasında isteyenler ilk 3 ya da 6 aylık süre boyunca taksit ötelemesine de gidebiliyor. Geri ödeme yapılırken taksitlerin miktarı da eşit olarak bölünüyor. Bunun yanında 60 aya varan ticari araç ve iş yeri kredi imkânı sağlayan İş Bankası sağladığı bu imkândan dolayı öteki bankalar arasında bir adım önde ilerliyor. İş hayatına atılmak isteyen fakat ekonomik problemleri dolayısıyla gerekli olan parayı bulmakta zorlanan kadın girişimciler ayrıca Kadınlara Girişimcilik Kredisi kapsamında 500 Bin TL’ye kadar kredi alabiliyor. Detaylı bilgiler için İş Bankası şubelerine gidebilir ya da telefon bankacılığıyla görüşüp bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Kadın girişimciler için çok güzel bir kampanya olan Kadınlara Girişimcilik Kredisi ile artık hayallerinizi gerçekleştirebileceğinizi unutmayın.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri