İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık ve Anadolu Sigorta MaxiPuan Kampanyası

Günümüzde birçok insan tarafından tercih edilen İş Bankası, iyi ve kaliteli bankacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Bu hizmetler ışığında yeni kampanyalar da düzenleyen İş Bankası son olarak İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık ve Anadolu Sigorta MaxiPuan Kampanyası ile gündeme gelmiştir. Yüz yüze bankacılık sadece İş Bankası tarafından geliştirilmiş ve tamamen müşterinin ihtiyaçlarına odaklı çalışmaları kapsamaktadır. İş Bankası Yüz Yüze

Bankacılık ve Anadolu Sigorta MaxiPuan Kampanyasından faydalanmak için bankada en az 100 Bin TL’lik bir hesabınızın olması gerekmektedir. Ya da bu tutarı aşan bir konut kredisi kullanmanız koşuluyla faydalanabilirsiniz.

İş Bankası bu kampanya ile beraber şirketlerle yaptığı anlaşmalarda sürpriz hediyelerini de müşterileriyle buluşturmaktadır. 31 Ağustos 2015 tarihinde sona erecek olan İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık ve Anadolu Sigorta MaxiPuan Kampanyası ayrıca kasko, sağlık ve konut sigortalarından MaxiPuan kazandırmaktadır. Bankacılık kariyerinde Türkiye’de ilk sıralarda yer alan İş bankası bu kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık ve Anadolu Sigorta MaxiPuan Kampanyası’na katılmak için cep telefonlarınızdan ‘’Sigorta’’ yazarak 4402’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Tarafınıza dönüş yapılacak ve size yakın bir İş Bankası şubesine giderek işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız. Ayrıca bu kampanyadan kazanacağınız hediye puanları da ihtiyaçlarınız doğrultusunda harcayabileceksiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri