İş Bankası Maximum Kart Başvurusu ve Limit Artışı Nasıl Yapılır

Türkiye İş Bankası Maksimum Kredi Kartı ile maksimum avantajlar dünyasına dahil olabilirsiniz. Bunun için hemen başvurunuzu yaparak siz de avantaj sağlamaya başlamalısınız. İş Bankası Maksimum Kredi Kartı’na sahip olduğunuzda alışverişlerinizin size kazandıracağı MaxiPuan’larla 200.000’i aşkın üye işyerinden bedava alışverişler yapabilir, yine kartınızla taksitli alışveriş yaparak bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

  • Maximum Kart
  • Maximum Gold Kart
  • Maximum Premier Kart
  • Maximum Platinum Kart
  • Maximum Aidatsız Kart
  • Makro Maximum Kart
  • Maximum Tema Kart

Bana Uygun Maximum Kredi Kartı Hangisi?

Size en uygun Maximum kredi kartının hangisi olduğuna karar vermek için ihtiyaçlarınıza cevap verebilir mi sorusu ile başlayabilirsiniz. Market alışverişleriniz yoğun oluyorsa eğer bunun için Makro Maximum Kart tam size göre. Kart ücreti ödemek istemeyenler için Maximum aidatsız kart, doğayı sevenler için ise TEMA Vakfı ile ortak çalışma olan ve harcamalarınızda TEMA Vakfı’na da destek sağlayabileceğiniz MaximumTema Kart’ı seçerek tüm bu imkanlardan ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart’a Nasıl Başvurabilirim?

İş Bankası Maximum Kart başvurusu yapmak için tüm İş Bankası Şubelerine gidebileceğiniz gibi internetten online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. İnternet adresinde yeralan başvuru formunda önce tercih edeceğiniz Maximum kredi kartını tercih edebilir ve sonrasında sizden istenen iletişim, gelir ve kimlik bilgilerinizi girerek “başvur” butonunu tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer İş Bankası müşterisiyseniz 0850 724 0 724 telefon bankacılığı ya da İş Bankası Mobil Uygulaması ile başvurunuzu gerçekleştiriyor olacaksınız.

İş Bankası Maksimum Kart Limitimi Nasıl Artırabilirim?

İş Bankası Maksimum Kart limit artışı için tüm İş Bankası şubelerine giderek limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca internet şubesinden İşCep mobil uygulamadan ya da telefon bankacılığı aracılığıyla limit artışı talebinde bulunabilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri