İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifre İşlemleri

İş bankası internet şubesi şifre alma işlemleriniz esnasında, tüm bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden yapabiliyorsunuz. Bu hizmetten faydalanmanız için İş Bankası müşterisi olmanız yeterli olacaktır. İş Bankası internet şubesi şifrenizi almanız için ihtiyacınız olan şey, kredi kartı ya da kart numaranız veya kartlarınızın üzerinde yazılı olan müşteri numaranızdır. Sisteme bu bilgileri kaydederek, kayıtlı olan cep telefonunuza gelecek olan bildirim ile beraber kullanmaya başlayabilirsiniz. İş Bankası internet bankacılığı şifresi almak için İş Bankası’nın resmi internet sayfasına giriş yaparak bireysel ya da kurumsal tercihlerinizle beraber şifrenizi alabilirsiniz.
Bu işlemlerin ardından artık müşteri numaranız ya da kredi kart numaranız ile beraber sisteme giriş yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mutlaka yanınızda olması gerekir çünkü parola bilgileriniz cep telefonunuza gönderilmektedir. İlk etapta belirlenen ön şifre ile size tanınan süre içerisinde giriş yapmazsanız şifreniz otomatik olarak iptal edilecektir. Ayrıca güvenliğiniz için cep telefonu ile şifre taleplerinin de bir sınırı bulunmaktadır. Bu yüzden şifrenizi doğru olarak kodlarsanız bir sorun yaşamazsınız. İş Bankası internet şubesi şifre alma işlemleriniz için tüm bilgileri doğru girdikten sonra aktif halde kullanabilirsiniz. Geçici şifrenizi aldıktan sonra sistem otomatik olarak sizi yeni bir şifre oluşturma sayfasına yönlendirecektir. Aklınızda yer edinmiş rakamları tercih ederek yeni şifrenizi oluşturabilir ve artık internet bankacılığı üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri