İş Bankası Ek Hesap İşlemleri

İş Bankası yenilenen özellikleri ile müşterilerine güvenli ve başarılı hizmet sunmaya devam ediyor. İş Bankası ek hesap kullanarak, bakiyeniz 0 TL dahi olsa fatura ödemeleri yapılabilir ve başka bir İş Bankası hesabına havale işlemleri de sağlanabilir. Bunun yanında ayrıca EFT işlemleri de yapılabilmektedir. Bu ayrıcalıkların yanında İş Bankası ek hesabınızla trafik cezalarını dahi ödeyebilmeniz mümkün.

İş Bankası ek hesap kullanımından sonra borcunuzu da gün içerisinde ödemeniz karşılığında müşterilere çok düşük faizler uygulanmaktadır. Bakiyenizin eksiye düşmesi dahilinde ise herhangi bir şekilde hesabınıza para transferi olduğu zaman mevcut eksi limit bu bakiye ile beraber sıfırlanmaktadır.

İş Bankası ek hesap ayrıcalıklarından faydalanmak için ister İş Bankası internet şubeliğinden, isterseniz şubeye bizzat uğrayarak işlemleriniz sağlayabilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. Şubeye gitme zorunluluğunuzun olmadığını ayrıca belirtmek isteriz. Ek hesap açma ve kapama, ek hesap borcu ödeme işlemleri ya da borç ödeme gibi işlemler rahatlıkla telefon şubelerinden ya da internet bankacılığından kolayca yapılabilmektedir. Ek hesap özelliği nakit ihtiyacınızın olduğu zamanlarda faydalanabilmeniz için oluşturulan bir hesap türüdür.

İş Bankası bu gizi avantajlarıyla müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor ve çeşitli kampanyalarıyla tüketiciler için cazip hale gelmeye çalışıyor. Türkiye’nin köklü bankalarından olan İş Bankası bu nedenlerden dolayı tercih edilebilir ve müşteri memnuniyetini sağlayan bankalar arasında uzun yıllar daha yer edinebilir.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri