İNG Bonus Kredi Kartı Nasıl Başvurulur, Limit Arttırma Nasıl Yapılır

ING Bonus Kart, kullanıcılarına oldukça avantajlı alışveriş fırsatı sunan bir kredi kartıdır. Peki İNG bonus kredi kartı nasıl başvurulur, limit arttırma nasıl yapılır? ING Bonus Kart,aidat ücreti 82.50 TL’dir. Bu ücret en uygun olan kart için geçerlidir. Kart aidatı 107 TL’ye kadar yükselebilir. Bütün kredi kartlarının müşterilerine sağladığı kampanyalar neredeyse birbirinin aynıdır.alışverişlerde taksit, parapuan, vergi taksitlendirmeleri gibi fırsatlar, müşterileri cezbeder.

ING Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • ING Bank herhangi bir şubesine giderek başvuru formu doldurabilirsiniz.
  • ING’yi telefonla arayarak kredi kartı isteyebilirsiniz.
  • İnternetten ING Bonus sayfasına girerek, TC kimlik numaranızla başvuru yapabilirsiniz.

ING Bonus Kredi Kartı Limit Arttırımı Nasıl Yapılır?

INB Bonus kartınız varsa ve limit arttırımı yapmak istiyorsanız, öncelikle kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Önceden ödenmemiş kredi veya kredi kartı borcunuz bulunuyorsa, bankalar limit arttırımı yapmak istemezler. Eğer kredi notunuz yüksekse veya ilk kez kredi kartı alacaksanız, bunun için öncelikle banka şubesine gidebilir ve banka yetkilisine limit arttırmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Yapabileceğiniz diğer şey de bankanın müşteri hizmetlerini arayarak, müşteri temsilcinizle görüşerek limit arttırımı yapabilirsiniz. Bankadaki hesabınız ve ödemeleriniz incelenerek talebiniz işleme alınır.

ING Bonus Kart Kampanyaları Nelerdir?

  • MTV 3 taksite bölünür.
  • Bazı mağazalarda fazladan taksit imkanı
  • Alışverişlerde bedava para puan

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri