Halkbank Paraf Kredi Kartı İçin Başvurusu ve Limit Artışı Nasıl Yapılır

Halkbank, müşterileri için ayrıcalıklar sağlayan Paraf Kredi Kartı hizmetini sunuyor. Paraf Kredi Kartı bünyesindeki tek kart olma özelliğine sahiptir. Paraf dışında hiçbir kredi kartı yoktur. Paraf kredi kartı kendi içinde ihtiyacınıza göre çeşitlendirilmiştir.

Paraf Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

Halkbankası ihtiyacınıza göre kredi kartı seçeneği sunuyor.

  • · Paraf Gold
  • · Paraf Platinum
  • · Paraf Business
  • · Parafly
  • · Parafly Platinum
  • · Paraf Sanal Kart
  • · Paraf Ücretsiz Kart

Hangi Paraf Kredi Kartını Seçmeliyim?

Paraf kredi kartı seçiminizi ihtiyacınıza göre yapabilirsiniz. Halkbank, sık sık seyahat edenler için Parafly Kredi Kartı hizmetini verirken sadece alışveriş, nakit çekim ve taksit imkanları için de Paraf Kredi Kartı çeşitlerini müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Hangi Özellikleri Taşıyor?

Halkbank Kredi Kartları’nın ortak özelliği puan kazandırıyor olması ve taksit yapması. Ayrıca taksit öteleme, artı taksit yapabilme, fatura ödeme talimatı verebilme imkanları sağlamaktadır.

Halkbank Paraf Kredi Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Paraf Kredi Kartına Başvurusu yapmak için evinizden bile çıkmanıza gerek yok. Halkbankası resmi internet sitesinden dolduracağınız forma kimlik bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi yazmanız ve hangi Paraf Kredi Kartı’nı almak istediğinizi belirtmek yeterli. SMS ile başvuru yapmak isterseniz istediğiniz kart türünü büyük harflerle yazıp aralarda boşluk bırakarak TCKN ve gelir bilginizi yazarak 3452’ye SMS atabilirsiniz. Diğer bir başvuru yolu olan Halkbank şubeleri ve 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u aramaktır.

Halkbank Paraf Kredi Kartının Limiti Nasıl Artırılabilir?

Halkbank Paraf Kredi Kartı limit artışı için herhangi bir Halkbank şubesine ve Halkbank ATM’lerine giderek ya da Halkbank Dialog iletişim numarası olan 0850 222 0 400 numaralı hattı arayarak limit artışı talebinde bulunabilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri