Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti

Birçok bankada uygulanan hesap işletim ücreti, Garanti Bankasında bireysel müşterilerine 2 kez ve Ocak-Temmuz aylarında 58 TL tutarında yansıtmaktadır. Garanti Bankası müşterilerinin hesaplarında bakiye bulunması karşılığında hesap işletim ücreti tahsil edilmektedir. Şimdi sizlere bir takım maddelerden bahsedeceğiz. Eğer bu maddeler içerisinde kalıyorsanız Garanti Bankası’nda hesap işletim ücreti ödemeden hizmet almaya devam edebilir ve ücret kesintisi durumunda geri iade talebi oluşturabilirsiniz.

  • Garanti Bankası maaş hesaplarından herhangi bir hesap işletim ücreti almaz.
  • Firmaların maaş ödemeleri Garanti Bankası tarafından yapılıyorsa hesap işletim ücreti talep edilmez.
  • Garanti Bankası 2 ya da daha fazla otomatik ödeme talimatı bulunuyorsa hesap işletim ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Garanti Bankası uygulaması ile açılmış olan hesaplar ile vadesiz altın hesaplarından işletim ücreti alınmaz.

Oldukça cazip görünen Garanti Bankası hizmetlerinden faydalanmak için internet bankacılığından yararlanabilir ya da size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek hesap açtırabilirsiniz. Bankalar arasındaki rekabet sürekli olarak arttığından, kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olan bankayı tercih ederek rahatlıkla işlemleriniz sağlayabilirsiniz. Bu anlamda Garanti Bankası tavsiye edilmekte ve müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca kredi imkânlarından faydalanmak isteyen müşteriler yine internet bankacılığı üzerinden talep girebilir ve gelen kredi başvurusu sonucuna göre şubede gerekli evrakları teslim ettikten sonra Garanti Bankası kampanyalarından faydalanabilir.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri