FinansBank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

İnternet işlemleri konusunda hızlı hizmet verebilen bankalardan biri olan Finansbank’ın müşterilerine sunduğu CardFinans özelliği ile kolay alışverişin keyfini yaşayacaksınız. Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu yapmadan önce yapılacak işlemleri ve kartın özelliklerini beraber inceleyelim.

Finansbank CardFinans Özellikleri
Finansbank’ın açıklamalarına göre dünyanın tüm ülkelerinde yaklaşık 1500 marka ve 250.000’den fazla alışveriş noktasında harcama yapabileceğiniz CardFinans bu özelliği sayesine birçok müşterinin beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca Nakit avans ve Taksitli nakit avans seçeneklerinde 9 taksite kadar taksit imkânı sunmaktadır. Ayrıca bu kartı cazip kılan bir diğer özellik ise; çok fazla kart imkânı ile çeşitlendirilmiş olmasıdır.
Çeşitleri; CardFinans (Visa, Mastercard), Temassız CardFinans, CardFinans Xtra, E- CardFinans, CardFinans GO, CardFinans BÜMED, CardFinans Fenerbahçe, CardFinans Bursaspor, CardFinans Trabzon spor ve CardFinans On-Air olarak sıralanabilir. Daha fazla puan imkânı sunan CardFinans özelliği uçak bileti alımlarında da değerlendirilmektedir.
FinansBank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu yapmak ayrıca çok kolaydır. İnternet üzerinden sizlerden istenilecek bilgiler sadece TC Kimlik Numarası ve Telefon numarasıdır. Daha sonra cep telefonunuza başvuru sonucunuzu alacak ya da bankanızın sizi aramasını bekleyeceksiniz. FinansBank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu yapmak için daha fazla düşünmeniz gerekmiyor. Çeşitliliği ve geçerliliği onu kullanmak için cazip kılan özellikleridir. Ülkemizde de FinansBank CardFinans Kredi Kartı oldukça tercih ve tavsiye edilerek kullanılmaya devam etmektedir.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri