Enpara.com EFT Saatleri

Finans Bank ürünü olan ve masrafsız bankacılık ile gündeme gelen enpara.com EFT saatleri hakkında bilgiler vereceğiz.
Farklı bir bankacılık anlayışı benimseyen Finans Bank kurduğu Enpara uygulamasıyla müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermeye başlamıştır. EFT işlemlerinin ise 09.00-17.15 arasında olduğu bilinen enpara.com müşterileri, işlemlerini kolayca gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindedir. Gün içerisinde yapılan EFT işlemleri çok kısa sürede muhatap bankanın hesabında belirir ve işlem hızı da oldukça gelişmiştir. EFT işlemleri günümüzde çok kolay yapılmaktadır ayrıca EFT işlemlerinde enpara.com olarak masraf talep edilmemektedir.

Enpara.com sitesine girmek için tıklayınız

Enpara.com üzerinden yapacağınız EFT işlemlerinde farklı bir sorun ile karşılaşmanız durumunda hemen Finans Bank ile iletişime geçebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonları hiçbir bankada EFT işlemi yapılmaz. Bu durumun sebebi ise EFT işlemlerinin Merkez Bankasının kontrolünde olmasından kaynaklanır. Doğal olarak Merkez Bankası hafta sonları çalışmadığından EFT işlemleri de pazartesi gününe kalacaktır. Enpara.com da 17.15 sonrasında yapacağınız EFT’ler bir sonraki günün başlangıç saati olan 09.00’dan sonra başlayacaktır. Bu durum tüm bankalar için aynıdır ve böyle bir kural bulunmaktadır. Finans Bank’ın gelişmiş alt yapısı gereği farklı bir sorunla karşılaşmaz ve EFT işlemlerinizin sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. EFT işlemleri bazı bankalarda masraflı olarak yapılabilir. Kesin bilgilere bankanızın müşteri hizmetlerinden ulaşmanız daha doğru olacaktır. Enpara.com üzerinden yapılan EFT işlemleri hızlı ve kolay gerçekleştirilir.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir Yorum

Bir yorum yaz
  • Enpara şikayetlerine bakacak olursanız ,bir cok hesap blokesi sebepsiz açıklamasız olarak göreceksiniz. bende magdurum 10 bin tl param blokelli ve sebebi yada acıklama bilgi için hiç bir dönüş arayan olmuyor paranızı alıp gidiyorlar yani. Şuan mahkemeliğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri