En Çok Tercih Edilen Bireysel Emeklilik Şirketleri

Bireysel emeklilik sisteminin tam olarak işleyişe geçmesiyle beraber birçok emeklilik şirketi de hizmet vermeye başlamıştır. Bu çeşitliliğin fazla olmasıyla beraber akla gelen ilk soru En Çok Tercih Edilen Bireysel Emeklilik Şirketleri’nin hangileri olduğudur.

Müşteri kazanabilmek için bu şirketler birçok cazip kampanyalar düzenlemektedir. İnsanlar kendi çıkarlarına uygun olarak tercih ettikleri bireysel emeklilik şirketleriyle beraber faal olarak hizmet almaktadır.Bu şirketlerin genel olarak araştırılması ve incelenmesi gerekmektedir. Çünkü her firma kendisine müşteri çekebilmek adına güzel kampanyalar ve hediyeler dağıtarak etkilemeye çalışacaktır. Bu anlamda En Çok Tercih Edilen Bireysel Emeklilik Şirketleri hakkında bir takım bilgilere ulaşmanız gerekir. İnternet üzerinden rahatlıkla bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Örneğin katılımcı sayısının çok fazla olduğu bireysel emeklilik şirketlerinin güvenilirliği dikkatleri çekebilir. Ya da bireysel emeklilik süresi dolmuş ve ödemelerini geri almaya başlamış olan kişilerden de bu şirketler hakkında ki bilgilere ulaşılabilir. Günümüzde geçerliliğini koruyan ve müşterilerine kaliteli hizmet veren ve aynı zamanda en çok tercih edilen bireysel emeklilik şirketlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Anadolu Hayat Emeklilik

Avivasa Emeklilik ve Hayat

Allianz Yaşam ve Emeklilik

Garanti Emeklilik ve Hayat

Vakıf Emeklilik

Bu şirketler 2015 yılı katılımcı fon tutarlarına bakıldığında ilk 5 sırada olan Bireysel Emeklilik şirketleri olarak günümüzde faaliyet ve hizmetlerine devam etmekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri