CEBTETEB Kredisi Nasıl Kullanılır?

TEB bankası bir ilke daha imza attı. Kredi çekmek isteyen müşterilerin ayağına kadar hizmet götüren TEB, CEPTETEB kredisi ile çok güzel imkânlar sağlamaya devam ediyor.

Bankacılık sektöründeki hızlı ilerleyiş ve yaratılan rekabet ortamı en fazla müşterilerin işine yarıyor. Bu şekilde hızlı gelişen bankacılığın müşteriler tarafından aktif olarak kullanılması ve cazibe haline gelmesi de beklenen durumlar arasında. TEB rakipleri arasında ilerleyişini sürdürürken CEPTETEB uygulamasıyla bir adım daha öne geçmiş oldu. Bu krediyi kullanmak isteyen müşteriler başka bankalarda var olan başvurularını geri çekebilir çünkü bankacı müşterinin istediği her yere gidip hizmet verebiliyor.

CEPTETEB Başvurusu

Bu uygulamaya başvurmak için ister internet bankacılığını isterseniz de size en yakın TEB şubesinden yardım alabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanmasının akabinde TEB tarafından telefonla aranarak yer tespiti yapılmakta ve banka çalışanı yanınıza kadar gelerek işlemlerinizi sağlamaktadır. Şubeyi kullanmadığınızdan dolayı farklı kampanyalar da sizlere sunuluyor.

Ayrıca CEPTETEB kredi imkânlarından faydalanmak için en az 1000, en fazla 15.000 TL için başvurularınızı yaparak onay sürecinden geçiyorsunuz. Kredinize 36 aya kadar vade uygulayabiliyor ve sizin talebinize göre taksit sayısında faiz oranlarını sabit tutabiliyorsunuz. 1,10 faiz oranı müşteriler için sunulan sabit oranlardan biridir. Acil nakit ihtiyacınızı CEPTETEB uygulamasıyla giderebilir ve işlemleriniz çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. TEB, sıra dışı kampanyalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri