Odea Bank EFT Saatleri

Borsada Riskleri Önlemek için Tavsiyeler

Borsada Manipülasyon

Finansal Piyasa Türleri Nelerdir

Akbank Axess Kredi Kartı Limit Arttırma

KREDİ KARTLARI 22 Ağustos 2015 - 08:23
281 okunma

Kredi kartı kullanımı her geçen gün artarken, tüketiciler alternatif kartlara yönelmektedir. İnsanların üzerinde para taşımamaya başlaması da kredi kartı kullanım oranlarının artmasına sebep olmaktadır. Avantajlarının yanında dezavantajlı olması da kredi kartlarının bir diğer özelliğidir. Örneğin kredi kartlarında limit olması durumu bazen sorun yaşatabilmektedir. Bu sorunla karşılaşmamak adına alışveriş yapmadan önce kredi kartı limitinizi kontrol etmek uygun olacaktır. Şimdi sizlere Akbank Axess Kredi Kartı Limit Arttırma konusunda bir takım bilgiler sunacağız.

Akbank Axess Kredi Kartı Limit Arttırmak için Akbank Çağrı merkezini arayabilir ya da internet üzerinden ve Akbank ATM’lerinden de işlem yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Akbank Şubelerine uğrayarak çok kısa sürede bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İhtiyacınız olan kredi kart limitine ulaşmak için harcamalarda sizler için gerekli olan limit değerini net olarak bildirmeniz gerekir. Gelir durumu ya da mal varlıklarınızda bir değişiklik yaşadıysanız bu belgeleri bir dilekçe ile Akbank Genel Müdürlüğüne fax olarak iletmeniz yeterli olmaktadır. Akbank Axess Kredi Kartı Limit Arttırma işlemleri bu sayede gerçekleşmiş olacak ve ihtiyaçlarınızın giderilmesinde etkili olacaktır. 5000 TL’ye kadar limit arttırma talepleriniz iletebilir ve olumlu yanıt alınması durumunda gün içerisinde Akbank Axess Kredi Kartı Limit Arttırma işlemleri sonuca ulaşarak harcamalarınıza başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için Akbank resmi internet sitesini de ziyaret etmenizi önerebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

*

Bunlar da var!
Limitsiz Kredi Kartları

Limitsiz Kredi Kartları

23 Eylül 2015
352 okunma
Risk Değerlendirme Yöntemleri

Risk Değerlendirme Yöntemleri

26 Eylül 2015
300 okunma
En Yüksek Temettü Veren Hisseler

En Yüksek Temettü Veren Hisseler

13 Eylül 2015
425 okunma
Otomatik Ödeme Talimatı

Otomatik Ödeme Talimatı

30 Ağustos 2015
743 okunma
TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB Kredi Kartı Başvurusu

29 Eylül 2015
267 okunma