Vakıfbank Kredili Bankomat 7-24

Vakıfbank kredili bankomat 7/24 den bahsedeceğimiz bu yazıda, yararlanabileceğiniz birçok bankacılık hizmetine değineceğiz. Vadesiz mevduat hesabında para bulunmadığı takdirde bile limit dahilinde kredili mevduat hesabınızı kullanarak birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paranızın yeterli olmadığı zamanlarda kredili mevduat ile nakit işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızın limiti bitip eksiye girdiğiniz takdirde, hesabınıza yatırmış olduğunuz para ile hesabınızda ki kredi kapanacaktır. Kredili bankomat 7/24 ‘ ün en önemli özelliklerinden biri de yalnızca kullanılan gün kadar faiz işlemektedir. Böylece işlemiş olan faizi ödeyerek anapara ödenmeden krediyi kullanmaya devam etme imkanı tanır.

Sizlerde kredili bankomat 7/24 hakkında detaylı bilgi edinmek için Vakıfbank internet sitesini, sizlere en yakın Vakıfbank şubesini veya mobil bankacılığı kullanabilirsiniz.

Yazar hakkında

Ekonomist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dualaroku - İbadet - Dualar - Alsanahaber - Dualar

Copyright © 2015. Tüm hakları saklıdır. Ekonomi Forex ve Bankacılık Hizmetleri